2. Týden kurzu - Lorum ipsum

Tento týden se dozvíte:

Lorean ipsun dolor sit aneat, conseacteatur adipisci ealit, sead eaiusnod teanpor incidunt ut laborea eat dolorea nagna aliqua. Ut eanin ad ninin veanian, quis nostrun eaxearcitationean ullan corporis suscipit laboriosan, nisi ut aliquid eax eaa connodi conseaquatur. Quis autea iurea reapreaheandearit in voluptatea vealit eassea cillun dolorea eau fugiat nulla pariatur. eaxceapteaur sint obcaeacat cupiditat non proideant, sunt in culpa qui officia deasearunt nollit anin id east laborun.

Srdečně vás vítám v online kurzu VYCHOVÁVÁME DĚTI S AUTISMEM I.

Věřím, že si společnou cestu kurzem užijeme a že vám jeho obsah umožní načerpat všechno, co potřebujete.

V tuto chvíli jste na nástěnce, odkud se můžete snadno prokliknout na jednotlivé týdny kurzu a jejich náplň včetně slíbených bonusů.

Najdete tady také informace k uzavřené facebookové skupině kurzu, další organizační nezbytnosti a samozřejmě i pár slov ode mne na přivítanou. Na všechny se moc těším!

Zuzka

O uzavřené FB skupině kurzu

Doplňující platformou ke kurzu je uzavřená skupina na Facebooku, která slouží ke vzájemnému sdílení, dotazům a snad i navázání virtuálního nebo osobního přátelství.

Je zcela na vás, jestli tuto možnost využijete. Vím, že každý příznivcem sociálních sítí není. V tom případě se nerozpakujte a své dotazy nebo sdílení mi klidně zasílejte e-mailem, kde vám budu k dispozici stejně tak jako ve skupině.

Chcete do skupiny? Tady jsou potřebné informace!

1) Zažádejte o členství

Jedná se o uzavřenou skupinu, proto je potřeba zažádat o členství, což učiníte jednoduše pod tlačítkem níže.

Z mých zkušeností vím, že dojmy a postřehy kurzu sdílíte často doma s partnerem jako druhým rodičem – a to je víc než v pořádku. Soulad v rodičovském přístupu je k nezaplacení. Zároveň bývá taky velmi cenné získat v diskusi mužský úhel pohledu (přece jen častěji se kurzu účastní ženy). Z obou uvedených důvodů jsem se rozhodla k velmi vstřícnému kroku. Tímto nabízím členství ve skupině i partnerům. Je to příjemné překvapení, co říkáte?

2) Vyčkejte na schválení

Žádosti o členství ve skupině budou hromadně schváleny (po zaplacení kurzovného) dva dny před zahájením kurzu nebo kdykoliv v jeho průběhu, když požádáte se zpožděním.

Abyste se ve skupině dobře orientovali, budou tam tzv. Průvodci, ve kterých budou příspěvky ukládány tak, ať si snadno dohledáte téma, které Vás zajímá. (Např. Průvodce 1 – uvítání, Průvodce 2 – týden 1 atd.)

3) Diskutujte, sdílejte, ptejte se…ve vší slušnosti

Těším se na vaši aktivní účast a na vaše komentáře budu reagovat poměrně pružně zejména v prvních čtyřech týdnech kurzu. Možnost konzultovat a doptávat se ve skupině, na co potřebujete, však tímto nekončí – třicet dnů máte k dobru, jak už víte. Využijte je!

Ve skupině se navzájem nesoudíme a nehodnotíme a jsme na sebe hodní:-)

4) Nebojte se tykání

Jsme na stejné vlně. Všichni do jednoho řešíme podobné potíže, které jsou nadmíru osobní. Proto se ve FB skupině (i kdekoliv v e-mailu) pojďme dohodnout na tykání. Nabízím bezpečný prostor, možnost otevřenosti a důvěry. A nakonec…. ahoj, já jsem Zuzka:-)

Program kurzu a bonusy

Kurz je rozdělen na čtyři týdny, v rámci kterých postupně probíráme žádaná témata. Co den, to materiál zde v členské sekci a možnost vzájemné diskuse, sdílení a dotazů na FB. Veškerý obsah vám bude dostupný okamžitě a je tak zcela na vás, jestli jej budete čerpat postupně v souladu s harmonogramem, nebo zda si zvolíte své tempo a celý kurz si takto vlastně zkrátíte/prodloužíte. Někdo má času více, někdo méně. Jak se k tomu postavíte, je tedy na vás. Dovoluji si jen upozornit, že kurz je vystavěn zcela záměrně v určitém sledu, a proto osobně doporučuji nepřeskakovat a čerpat obsah postupně, ideálně včetně aktivní účasti ve skupině na FB.

Ke kurzu náleží bonusy, které najdete na samostatné stránce a ty už můžete čerpat skutečně dle vašeho uvážení.

1. TÝDEN KURZU

O autismu samotném, rodičovských emocích a o přijímání diagnózy

2. TÝDEN KURZU

O prvních krocích k dítěti a o úpravě prostředí doma

3. TÝDEN KURZU

O rozvoji komunikace, hry, o předvídatelnosti a strukturovaném učení

4. TÝDEN KURZU

O terapiích a odpovědnosti + závěrečné shrnutí

Máte ke kurzu nějaké otázky?

Neváhejte mi napsat! Můžete mě kontaktovat e-mailem na zuzka@zuzanadvorackova.cz nebo ve zprávách na sociálních sítích: