WEBINÁŘ: Nástup dětí s PAS na základní školu

8. dubna 2024 od 17:00 na platformě Zoom

Webinář už proběhl a nelze jej zakoupit. Další termín webináře na toto téma plánuji na jaro 2025, ale v případě vašeho zájmu zvážím i dřívější termín. Takže pokud vám to k vaší lítosti uteklo a o webinář máte zájem dříve, napište mi!

Načerpejte praktické rady a doporučení před nástupem vašich dětí s autismem na základní školu. Udělejte si jasno tam, kde vám chybí odpovědi na vaše otázky a svírají vás obavy, zda zvolíte vhodnou školu, a jestli to společně zvládnete.

Čas zápisů na základní školy znamená čas nesnadných rozhodování u všech rodičů, a ještě o něco víc pak u těch, co mají dítě na autistickém spektru.

Možná mezi ně patříte i vy a jste dlouhodobě nejistí a nervózní z celého procesu volby školy. Netušíte, zda je lepší variantou běžná nebo speciální škola, nevíte, podle čeho se vlastně rozhodovat a jak nakonec dítě na zvolenou školu připravit. Proto je tu pro vás webinář, který vám na vaše otázky odpoví. Otevřeme spolu otázku volby školy i následné přípravy. Veškerá metodika na webináři zmiňovaná bude vždy užitečná jak pro vzdělávání na běžné škole, tak na té speciální.

PRO KOHO JE WEBINÁŘ URČEN?

Primárně je určen pro rodiče dětí s autismem; své si v něm však určitě najdou i pedagogové nebo asistenti pedagoga či další pečující.

KDY A KDE PROBĚHNE?

Setkáme se živě v pondělí 8. 4. 2024 od 17:00 na platformě Zoom. Délka webináře bude 1,5 – 2 hodiny (dle dotazů).

BUDE Z NĚJ ZÁZNAM?

Ano, záznam tu bude pro všechny, kdo webinář zakoupí; ke zhlédnutí bude následujících sedm dnů po jeho konání, tedy do 15. 4. 2024 do půlnoci.

Kdo vás webinářem provede?

webinar poznavame autismus

Jsem Zuzka Dvořáčková, máma syna s autismem a lektorka v problematice výchovy a vzdělávání dětí na spektru. Své dlouholeté zkušenosti a načerpané znalosti dnes předávám rodičům a pedagogům, aby tak mohli s našimi dětmi najít společnou cestu a mohli jim pomoci zazářit. 

Součástí této cesty je dříve či později i školní docházka. V průběhu uplynulých let jsem si mnohokrát ověřila, že i dítě s autismem může na běžné škole prospívat a být úspěšné. Stejně tak ale vím, že inkluze není pro všechny. Jak volit vhodnou školu, na co se při tom ptát a dívat, a jak dítě ve výsledku na školní docházku připravit, to vše bude tématem připravovaného webináře.

Více si o mně přečtěte či poslechněte TADY.

Jsem velmi ráda, že i v letošním roce pokračuje má spolupráce se společností tomavizi, která podporuje komunitu rodičů dětí s autismem. Díky nim tak můžete webinář zakoupit za zvýhodněnou cenu. Lucce a Martinovi z tomavizi tímto děkuji!

Je to vaše téma? Nezbývá než si zajistit své místo skrz formulář níže!

Webinář už proběhl a nelze jej zakoupit. Další termín webináře na toto téma plánuji na jaro 2025, ale v případě vašeho zájmu zvážím i dřívější termín. Takže pokud vám to k vaší lítosti uteklo a o webinář máte zájem dříve, napište mi!

Napadá vás, že by se tato nabídka mohla hodit i někomu ve vašem okolí?

Pak určitě sdílejte odkaz na tuto stránku. Případné dotazy k webináři ráda zodpovím. Stačí napsat na zuzka@zuzanadvorackova.cz nebo prostřednictvím zpráv na sociálních sítích. Díky!