Vychováváme děti s autismem I.

Online kurz pro rodiče

Provedu vás světem autismu našich dětí tak, ať mu lépe porozumíte.
Pomůžu vám udělat první kroky a využít postupy léty ověřené.

Má vaše dítě čerstvou diagnózu autismu, nebo je na hranici autistického spektra?
Netušíte, jak se s novou skutečností vyrovnat a jak pomoci svému dítěti?

Možná jste tam, kde já před lety. Možná o autismu nevíte prakticky
nic a bezpečně víte jen to, že máte strach, jak a jestli to zvládnete.
Zvládnete. A já vám s tím ráda pomůžu! Nabízím vám online kurz

Vychováváme děti s autismem I.

Získáte v něm vyčerpávající odpovědi na vaše otázky! Své vzdělání, zkušenosti a příběh naší rodiny s autistickým Jakubem jsem vložila
do čtyřtýdenního programu. Programu, který vás povede, podpoří a dodá naději i sílu.

Co si z kurzu odnesete?

Zuzana Dvořáčková – poznáváme autismus

Poznání PAS

Pochopíte, co autismus vlastně znamená, co do života přináší a jak k němu přistupovat.

Zuzana Dvořáčková – poznáváme autismus

Jasnou cestu

Dostanete konkrétní tipy do praxe, příležitost uspořádat si své myšlenky a priority a dále podle nich postupovat.

Zuzana Dvořáčková – poznáváme autismus

Povzbuzení

I vy to dokážete! Pocítíte naději a zjistíte, že můžete být tvůrcem vaší cesty s dítětem
a nikoliv obětí.

Zuzana Dvořáčková – poznáváme autismus

Náskok

Dostanete příval informací, které nemusíte googlit ani číst v knihách. Čas je vzácný!

Odnáším si nový pohled na naše děti, více porozumění, i když to občas není brnkačka, psychickou vzpruhu jednoznačně, mnoho postupů, jak pracovat s prckem. Ke kurzu se budu určitě vracet.
ANET EISNEROVÁ
Väčší prehľad ako to tie naše deti majú, vnímajú, pocit istoty, že sa vieme krásne posunúť so synom. Vysvetlenie ako ďalej a podpora ak to nejde podľa predstáv, ako by sme chceli. Neváhala by som sa opäť prihlásiť.
JANKA
Určitě mezi prvními místy je psychická vzpruha. A dále určitě spoustu inspirace a informací, mám větší přehled a díky kurzu si tvořím formu, jak budeme dál pokračovat. Nepřijdu si už tak ztracená a zmatená ze všech informací okolo.
KATKA
Určitě zas nové informace o celém tématu autismu, zrcadlení, nácviková videa, vizualizace. Postupně začínáme s piktogramy a Toník na ně začíná hezky reagovat, tak mám radost 🙂
KRISTÝNA

Jak to bude probíhat?

Kurz se koná v členské sekci na webu, ke které dostanete přístup po zaplacení kurzovného.

Ve čtyřech modulech získáváte celkem dvacet lekcí, a to ve formě textů, videí či dokumentů na daná témata.

1) Objednáte – přijde faktura
2) Uhradíte částku (= připíše se na můj účet) – obratem přijde doklad o zaplacení a organizační e-mail včetně přístupových údajů do členské sekce.
3) Každý den vám přijde e-mail s nástinem dané lekce a proklikem do členské sekce. Vše si procházíte dle svých možností a svým tempem:-)

Je fér říct, že
TENTO KURZ NENÍ PRO TY, CO OČEKÁVAJÍ INSTANTNÍ ŘEŠENÍ.
Chci vám usnadnit začátky, ale práci za vás odvést nemůžu.
Program je PRO TY, CO JSOU OCHOTNI PRACOVAT SAMI NA SOBĚ A HLEDAT NOVÉ CESTY, i když to může znamenat dřinu.

Co přesně v kurzu získáte?

  1. Čtyři moduly s obsahem ve formě videa, textů či doplňujících dokumentů v PDF, vše v členské sekci na webu.
  2. Časově neomezený přístup do členské sekce na webu, jejíž obsah může být v průběhu času doplňován a rozšiřován. Tyto aktualizace jsou v ceně.
  3. Mou intenzivní podporu v doplňujících dotazech skrz messenger nebo e-mail.
  4. Osnovu a checklist na každý týden pro lepší orientaci v kurzu.
  5. Několik dalších příjemných bonusů – nahlédněte níže!

1. MODUL KURZU

O autismu, jeho projevech a vývoji symptomatiky. O rodičovských emocech, přijímání diagnózy a zachování psychických sil.

2. MODUL KURZU

O prvních krocích směrem k dítěti. O stresovém chování vs. zlobení, o navazování kontaktu, o vhodné úpravě domácího prostředí.

3. MODUL KURZU

O komunikaci a možnostech jejího rozvoje. O vizualizaci jako důležité složce v celém procesu. O strukturovaném učení, nácviku hry.

4. MODUL KURZU

O terapiích, terapeutech a hledání vlastní cesty. O mýtech spojených s autismem, o celkovém přístupu a rodičovské roli.

Bonusy ke kurzu

Zuzana-Dvorackova

eBook JAK NA VIZUALIZACI A KOMUNIKACI U DĚTÍ S AUTISMEM

Pomůže vám jít do hloubky a vy tak získáte praktického průvodce pro nejrůznější situace.Více o eBooku se můžete dočíst TADY.

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Hodina času jen pro vás; můžeme řešit konkrétní situace, doplnit, co nebylo jasné, otevřít i jiná témata. Vyčerpat ji můžete kdykoliv, kdy budete mít potřebu.

video O NÁCVIKU NA WC

Toto je jedním z nejpalčivějších témat v raném věku a zaslouží si řádnou pozornost! Proto se na něj zaměříme v bonusovém videu.

video O OBTÍŽÍCH S JÍDLEM

Máte doma vybíravého strávníka? Nebudete jediní, a tak se v bonusovém videu podíváme i na toto téma.Tipy do praxe nebudou chybět.

Co o kurzu říkají jeho absolventi?

Celkově hodnotím kurz jako velmi obsahově hodnotný. Vyhovovala mi struktura, tempo kurzu, přehlednost, videa i texty měli přiměřenou délku tak, aby to mohla pročítat
a poslouchat i vysosaná a unavená matka:) Obsah byl tvořen tak, že nezahlcoval zbytečnostmi, naopak byly vypíchnuty ty nejdůležitější věci, které byly jasně a stručně řečeny. Největší hodnotou je, že jsou to věci
z praxe a pro mě tam byla strašná spousta aha momentů, tipů a inspirací, i když už mám nějaké knihy načteny a zajímám se o PAS déle.
MICHAELA
Milá Zuzko, chtěla bych moc poděkovat za celý kurz. Byl našlapaný informacemi, inspirací i povzbuzením, což jsou všechno věci, které všichni potřebujeme. Je toho tady opravdu tolik, že se ke kurzu budu ještě dlouho vracet, než všechno vstřebám. Tvůj projev mě uklidňoval, působíš dojmem hlubokého vhledu, vždycky jsem se těšila hlavně na videa. Ještě jednou moc děkuji, jsi skvělá!
MARCELA
Obsah kurzu odpovídal nabídce, informace byly pestré, užitečné a z různých zdrojů. Vyhovovalo mi, že můžu postupovat vlastním tempem. Každý den jsem se mohla těšit na nové informace. Z celé komunikace byla cítit zodpovědnost, s jakou k tématu přistupuješ, a snaha pomoci nám rodičům i našim dětem. Oceňuji upřímnost, otevřenost a rady/tipy z praxe, které nebyly vydávané
za "jedinou možnou cestu". Z kurzu si odnáším zejména psychickou vzpruhu a motivaci: že v tom nejsem sama, vím, kam se mám obrátit pro pomoc. Také užitečné a praktické informace a tipy, jak s dítětem pracovat tak, aby to zohledňovalo jeho specifika a posouvalo ho to dále ve vývoji.
DAGMAR
Kurz nám doslova nalil krev do žil, když jsme přešlapovali s manželem na jednom místě a nebyli jsme schopni posoudit, kde začít a na koho se obrátit. U Zuzky v kurzu jsme se setkali s vřelým přijetím a nekonečným porozuměním. Dostali jsme mnoho materiálů, které byly jednoduše sestaveny tak, aby předaly podstatné informace a zároveň nesebraly hodiny času. Nyní jsme začali s terapiemi a prací především doma a vidíme, že to posunulo v mnohém jak syna, tak nás. Děkujeme mnohokrát za vše 🙂
MARIE BŘEZINOVÁ
Od A do Z. Startovací balíček, se kterým už se nebudeš nikdy cítit ztracený. Jestli jsi měl mlhu a viděl obraz zatím jen v siluetě, tak dnes už stojíte proti sobě a jasně se vidíte. Teď si jen už stačí stoupnout vedle sebe a hledět stejným pohledem před sebe. Máš vše, co jsi doteď neměl.
PETR NĚMEC
Obsah bol veľmi hodnotný, celkove spracovanie bolo super, zrozumiteľné, vysvetlené, človek si nepripadal stratený, naopak všetko dávalo hlavu aj pätu. Všetky poznatky, príbehy, rady ma nabili veľkou energiou
a ďakujem za ne.
JANA VIDLIČKOVÁ

Jak to celé vzniklo

Jsem Zuzka Dvořáčková a i já jsem byla, podobně jako vy, na počátku autismem zcela nepolíbená. Před mateřstvím jsem se svého muže jednou zeptala: „A myslíš si, že to zvládnu? Budu dobrá máma?“ Vůbec jsem netušila, jak velká zkouška mě čeká. V čem bude potřeba obstát.

Narodil se nám Kuba a už po prvním roce bylo jasné, že je trošku jiný. Diagnóza dětského autismu na sebe nenechala dlouho čekat.

Narozena ve znamení Berana a odhodlaná synovi co nejlépe pomoct jsem se dala do urputné práce. Četla jsem, vzdělávala se, chodila na konzultace a hledala cokoliv, co bylo dostupné a mohlo nás podpořit.

Syn dělal nádherné pokroky a já jsem si časem uvědomila, že můžu pomáhat dalším rodičům, protože ne všichni se mají na koho obrátit, s kým se poradit. Věřím, že pomoc potřebují právě od někoho, kdo šel tou nepřenosnou cestou před nimi.

Proto jsem vytvořila tento kurz. Předávám v něm ucelený balíček informací a postupů, které na začátku pomohly nejen nám, ale i mnohým jiným rodinám. Spojila jsem své učitelské a komunikační dovednosti, léty nabyté speciálně-pedagogické vědomosti a hlavně ty životní, které mohou inspirovat i vás.

Pro více informací o mně se VYDEJTE TUDY.

Jak se lidem se mnou pracuje?

Dokázala jsi skvěle uvést do tematiky, citlivě z pohledu rodiče a zároveň erudovaně z pohledu odborníka. Sleduji vás už delší dobu, četla jsem tvé online knihy a tvůj přístup se mi líbí. Mám z tebe dojem, že máš na problematiku výchovy dítěte s PAS zdravý pohled, v tom smyslu vybrat si jednu cestu a tou jít. To mě hodně inspiruje. Váš přístup mi otevřel oči, zklidnil mě a obsah kurzu je pro mě taková struktura, co mám řešit, což mi dodává vnitřní klid.
MARKÉTA
Myslím si, že jsi velmi empatický člověk, plný zkušeností, jelikož víš, jak se vlastně cítím, protože tím vším jste si s Kubíkem prošli. Moc se mi líbila tvá videa, kde bylo všechno srozumitelné a chápu, že bylo velice obtížné poskládat jednotlivé úseky, aby to dalo hodnotný celek. Je vidět, že jsi velice energický člověk a zároveň trpělivý.
N. Š.
Jsi naprosto skvělá! A to myslím opravdu upřímně. Příjemně se posloucháš, jsi empatická, vtipná, pohotová. Vždycky ses snažila povzbudit, pozitivně naladit, i když sama žiješ v každodenním kontaktu
s Kubíkem a věřím, že to pro tebe bylo hodně náročné.
KATEŘINA PUKOWIEC
Jsi skvělá lektorka, příjemná, pozitivní, máš velmi příjemný vysoký hlas, který se velmi dobře poslouchá, skvěle se vyjadřuješ, působíš přátelsky a mile.
LUCIE

Kolik to bude stát?

Cena kurzu je stanovena na 3.200 Kč. Avšak díky dlouhodobé spolupráci s organizací tomavizi, která se zapojuje do podpory projektů se sociálním přesahem, pro vás bude cena ještě vstřícnější. Každému účastníkovi totiž poputuje od Lucky a Martina z tomavizi podpora ve výši 10% z ceny kurzu. 

Tímto projektem chtějí Lucka a Martin pomáhat komunitě rodin s dětmi s autismem a já jim za to ze srdce děkuju!

poznáváme autismus

Cena online kurzu VYCHOVÁVÁME DĚTI S AUTISMEM I.

2880 Kč / 125 €
  • Za tuto cenu lze jinde objednat dvě terapeutická sezení. Já vám nabízím ucelený čtyřtýdenní program, který vám dodá potřebné znalosti a povede vás k reálným výsledkům. Svému dítěti tak budete tím nejlepším terapeutem.
Cenu za kurz lze uhradit převodem z účtu. Po uhrazení, tedy připsání částky na můj účet, obdržíte objednaný produkt zpravidla neprodleně, nejdéle do následujícího dne.
Obsah i struktura kurzu mi vyhovovala, každý si tam mohl najít, co potřeboval, i vhodnou formu. Informací bylo určitě dost, ale pravé různý způsob podání (text, video, odkaz…) vedl k tomu, že se člověk nezahltil, nenudil, a dle času a možností si vše pustil, přečetl nebo odložil na později. Vzhledem k cenám různých kurzů a aktivit mi cena přijde v podstatě nízká. Celkový přístup, množství informaci a vaše osoba nadstandardní.
JAROMÍRA
Vše za 1, kurz mi moc pomohl!! Jako nováček na poli autismu jsem se za měsíc dozvěděla spoustu věcí a praktických tipů.
ILONA
Projev kultivovaný, k věci, žádné zbytečné omáčky kolem. Přístup hodnotím velice kladně - je vidět, že víš,
o čem mluvíš a že v dobré víře předáváš informace dále, aby ostatní měli cestu "snazší", resp. aby se dříve mohli věnovat tomu podstatnému a nemuseli procházet všechny možné zdroje, ze kterých by často mohli
i čerpat ne zcela vhodné informace.
TOMÁŠ
Provedení kurzu se mi moc líbilo a vyhovovalo mi hlavně to, že bylo přehledné, strukturované a nabité informacemi cennými (nejen) pro rodiče autistických dětí.
ÚČASTNICE KURZU

FAQ: Na co se často ptáte

1. Musím být u počítače vždy přesně v určitý čas?

Určitě nemusíte. Materiály a celý obsah kurzu jsou po přihlášení do členské sekce okamžitě dostupné a vy si je můžete projít, kdykoliv se vám to hodí.

2. Jak časově náročné to je, dá se to stíhat i s malými dětmi?

Určitě dá! Je jen na vás, kdy si vyhradíte čas na přečtení textu nebo zhlédnutí videa. Více než 30 minut denně vám to nezabere.

3. Můžu se kurzu zúčastnit jako pedagog, asistent pedagoga nebo třeba logoped?

Ano, můžete. Vzhledem k častému zájmu čtenářů z těchto a podobných profesí nebudu vstup nijak omezovat. Přestože první týden je věnovaný převážně rodičovským emocím, vím, že vhled do situace z druhé strany může napomoci  většímu pochopení ze strany odborníků. A nakonec – za každého člověka, který chce našim dětem porozumět a hledat k nim cestu, jsem upřímně vděčná.

4.  Lze kurz platit i na splátky?

To bohužel není možné. Není v mých silách toto administrovat a věřím, že částka je únosná.

Napadají vás ke kurzu další otázky? Neváhejte mi napsat!

Můžete mě kontaktovat e-mailem na zuzka@zuzanadvorackova.cz
nebo oslovit prostřednictvím zpráv na sociálních sítích: