Jak na vizualizaci a komunikaci u dětí s autismem

Toužíte pomoct svému dítěti k porozumění řeči a ke zlepšení vzájemné komunikace? Vůbec netušíte, jak dojít k prvním slovům?
Máte za sebou mnoho probdělých nocí a probrečených večerů s pocitem beznaděje?

Umím si to představit. Sama jsem společnou cestu ke komunikaci se svým synem dlouho hledala.
Klíčem se pro nás stala vizualizace.

Možná jste o ní v souvislosti s autismem už slyšeli.
Jenže co to opravdu znamená? Chcete to zkusit, ale malinko v tom tápete? Nevadí!

Můžu být vaším průvodcem!

Ukážu vám, co vlastně vizualizace je.

Naučím vás ji v praxi efektivně používat.

Pomohu vám konečně najít společnou řeč s dítětem.

Tohle všechno vám nabízím v eBooku

Jak na vizualizaci a komunikaci u dětí s autismem
aneb

Obrázky jako jedinečný pomocník ve vzájemném porozumění

Podělím se s vámi o vše, co jsem se za ta léta vizualizací se synem naučila.

Co vám eBook přinese?

Zuzana-Dvorackova

Co díky eBooku získáte?

Čas

Ušetříte čas, který byste jinak museli investovat do nekonečného surfování
po internetu a čtení knih. TEN ČAS DÁTE SVÉMU DÍTĚTI.

Zuzana Dvořáčková – poznáváme autismus

Úspory

I ty knihy a návštěvy specialistů něco stojí. Informace k tématu snadno získáte tady a za ušetřené peníze raději vyrazte na výlet.

Zuzana Dvořáčková – poznáváme autismus

Blízkost

Přiblížíte se svému dítěti, začnete komunikovat. NAPOJÍTE SE NA SEBE NAVZÁJEM a váš vztah se markantně zlepší.

Jistotu

Opustí vás nemilé pocity vlastní bezmoci. Už nebudete tápat v tom, co dělat a jak. Budete se cítit jistě v kramflecích.
POCIT K NEZAPLACENÍ.

Zuzana Dvořáčková – poznáváme autismus

Usnadnění cesty

Vyhnete se zbytečným omylům, které se dějí z nevědomosti. Mé zkušenosti vás povedou bezpečně, aniž byste museli zažívat pokus-omyl.

Zuzana Dvořáčková – poznáváme autismus

Zážitky

Lepší komunikaci - se slovy či bez nich. Budete si rozumět a odstraníte řadu afektů. A hlavně si užijete NEPŘENOSNOU EUFORII Z POKROKŮ!

Co o eBooku říkají čtenáři?

Kéž bych tenhle eBook četla, když jsem začínala pracovat s autistickými dětmi. Tolik by mi pomohl a ukázal směr, jakým se vydat. Ebook jsem přečetla jedním dechem, je plný skvělých tipů a zkušeností. Což oceňuji nejvíce. Není to žádná další "suchá" příručka plná obecných faktů. Naopak je v něm kus srdce a lidskosti, tipy, které jsou vyzkoušené a mnoho inspirace k tomu, jak žít plnohodnotný život plný radosti s autíkem.
ANDREA POLANSKÁ
asistent pedagoga
Děkuji Zuzce za odborně napsaná slova z pohledu maminky na možnosti komunikace a „zviditelnění mluvené řeči“ pro děti s poruchou autistického spektra. Na začátku dlouhé cesty je nejtěžší najít „správné boty“. Díky Tvému eBooku bude „cesta v dobrých botách“ pro mnoho rodičů snadnější. Oceňuji sdílení vlastních pomůcek, odkazů na literaturu, webové stránky, e-shopy. Už teď se těším na další pokračování.
MARCELA JAROLÍMOVÁ
speciální pedagog
Ebook jsem přečetla doslova jedním dechem. Je přehledně strukturovaný, plný úžasných a jednoduše uchopitelných rad a informací, což jistě každý rodič ocení. Přestože doma dítě s autismem nemám, pouze lehce hyperaktivního syna, ráda mnohá doporučení a AHA momenty využiji a uplatním nejen ve své výchově. Díky tomuto eBooku mám daleko lepší vhled do duše dítěte s PAS a věřím, že i pro mou práci jsem si našla spoustu inspirace a porozumění. S vděčností děkuji.
DENISA BALŠÁNOVÁ
lektorka jógy a autorka motivačních rýmovánek pro děti
Pro koupi vašeho e-booku o vizualizaci jsem se rozhodla po přečtení vašich článků a shlédnutí vašich videí na youtube. Jsem moc ráda, že jsem na vaše stránky narazila. Tolik přínosných informací na jednom místě je perfektní. E-book určitě splnil moje očekávání, aktuálně již pracuji dle vašeho e-booku na vytvoření kartiček pro našeho dvouletého syna. Věřím, že touto cestou pro něj bude vše snazší a lépe pochopitelné. Informace jsou v knize krásně uspořádány a vše dává smysl, vše je snadno pochopitelné dle názorných ukázek.
ZUZANA
Ebook se mi líbí; je v něm krásně napsáno pro rodiče i okolí rodiny všechno to, co je čeká a jak se prakticky naučit porozumět svému dítěti a pomoct mu v jeho světě.
PETRA KOLYPKOVÁ
asistent pedagoga
Obsahově je to opravdu pecka a skvěle zpracované - opravdový life saver!
SIMONE ŠTREKLOVÁ
grafička
Váš ebook jsem si přečetla, a je tam vše velmi pěkně popsané. Učím žáky s PAS a ikdyž mám speciálně pedagogické vzdělání a roky praxe, s komunikaci stále bojujeme. Každé dítě je jiné, některým vyhovuje vizualizace, jiné potřebuje jasné verbální pokyny a další se chytne na znaky. Bylo by skvělé, kdyby všichni rodiče se dostali k Vašemu ebooku i k Vašemu blogu a videím. Velmi ráda Vás sleduji, váš rodičovský přístup a pohled na tuto problematiku. Ještě jednou děkuji za všechno, co děláte.
DANUTA
Vaše materiály jsou pro mne velkým přínosem. Pracuji v MŠ jako asistentka pedagoga a pracuji s dětmi s diagnozou PAS. Prozatím se materiály postupně propracovávám, ale už teď je mohu zhodnotit jako velice dobře zpracované, srozumitelnou formou, Vaše vlastní zkušenosti jsou nenahraditelné, a i když je každé dítě s PAS úplně jiné, vždy se dá intuitivně najít způsob, jak s těmito dětmi začít pracovat a jak si především na začátku vybudovat oboustrannou důvěru. Mám vždy radost z jakéhokoliv posunu a úspěchu u těchto dětí a Vaši práci obdivuji a obdivuji Vás především jako mámu a za to, že jste ochotná předávat Vaše zkušenosti dále.
DANA LUKÁŠKOVÁ

V čem se liší od knih z oboru, co jsou na trhu?

Téma pokrývá opravdu velmi komplexně, a to od úplných začátků až po využití vizualizace ve školním věku.

K tomu nabízí magickou kombinaci nepřenosné rodičovské zkušenosti & odborných znalostí.

Kdo je autorem eBooku?

Jsem Zuzka Dvořáčková a mám syna s poruchou autistického spektra. I já byla před lety na začátku. Můj syn také nemluvil a komunikace s ním byla nulová.

Odborníci mi tehdy říkali jediné: „Vizualizujte!“, aniž by ale přiblížili jak. S podporou terapeutky a díky nekonečnému studiu jsem problematiku začala pomalu chápat. A co víc, pozvolna přicházely výsledky i u syna. Bylo to intenzivní období plné tvrdé dřiny ale i sladkých nadějí. Dnes syn navštěvuje běžnou základní školu. Mluví, zapojuje se do dění kolem něj a ze života se už spolu umíme mnohem více radovat.

Své zkušenosti a znalosti dnes předávám rodičům i pedagogům, kterým předávám nejen ověřené a funkční postupy, ale také potřebnou psychickou podporu.

Více mě poznáte v rozhovorech. Cesta k nim vede TUDY.

K eBooku vám také přibalím 3 praktické a návodné bonusy!

TAHÁK DO ZAČÁTKŮ

Je tu pro všechny z vás, kteří se nechcete v praxi prokousávat znovu eBookem, abyste našli ty správné konkrétní rady do začátku.

VIDEO

Na reálné situaci v něm uvidíte, jak vypadá čtení v piktogramech. A také jak velká může být radost dítěte, které, byť nemluví, rozumí.

KOMUNIKAČNÍ PAS

Praktický průvodce, který s vaším dítětem půjde tam, kde jej ještě tolik neznají. Ucelená forma informací pro nové pečující.

Jaká je cena eBooku?

Ebook i s bonusy může být váš za

690 Kč / 30 €
  • Pro vás je to nejen spousta ušetřeného času, nervů i slz, ale i příslib naděje, že to může být lepší. Z mého neverbálního chlapečka s těžkou symptomatikou se vyklubal šikovný žák běžné ZŠ, který pusu jen tak nezavře.
    Pokud jste připraveni pustit se do práce, zažít velké momenty s vaším dítětem, pak nezbývá než se odhodlat a jít do toho!
Cenu za eBook lze uhradit převodem z účtu. Po uhrazení, tedy připsání částky na můj účet, obdržíte objednaný produkt zpravidla neprodleně, nejdéle však do dvou pracovních dnů.

Máte k eBooku doplňující otázky ?

Neváhejte mi napsat! Můžete mě kontaktovat e-mailem na zuzka@zuzanadvorackova.cz nebo oslovit
prostřednictvím zpráv na sociálních sítích: