Individuální konzultace

Online nebo osobně

Máte na mě více otázek? Potřebujete řešit rozsáhlejší témata?

Domluvme si individuální konzultaci.

Probereme, co vás v péči o dítě pálí a jak byste se mohli pohnout z místa, ve kterém si nevíte rady. Ať už jde o sebeobsluhu, komunikaci, vytváření pomůcek, výuku nebo další oblasti. Pomůžu vám posunout se vpřed.
Setkáme se online a svůj termín si můžete rezervovat prostřednictvím tlačítka níže.

V případě zájmu o osobní setkání (v Novém Jičíně a okolí) mi napište na zuzka@zuzanadvorackova.cz.

Cena za hodinovou konzultaci (60 minut) je stanovena na 800 Kč / 35 €.
Platbu lze uhradit převodem z účtu, a to nejpozději do smluveného data poskytnutí konzultace.
Součástí ceny je písemný výstup z konzultace, který dostanete do 24 hodin od konání konzultace na váš e-mail.

U osobního setkání je cena navýšena dle dojezdové vzdálenosti.

Máte ke konzultacím další otázky? Kontaktujte mě na zuzka@zuzanadvorackova.cz nebo ve zprávách na FB / IG.

Konzultace s paní Zuzanou jsou vedeny velice profesionálně, ale zároveň lidsky. Paní Zuzana je na konzultaci velmi dobře připravena a krátce po konzultaci poskytne podrobné písemné shrnutí,což jsem velice ocenila, jelikož jsem si nemusela během konzultace dělat žádné poznámky. Konzultaci u paní Zuzany můžu vřele doporučit, jak na prvotní zorientování se v problematice, tak na prodiskutování konkrétního tématu.
JANA
Na konzultace se Zuzkou se vždycky moc těším. Pomáhají mi řešit každodenní starosti a problémové situace související s výchovou dítěte s autismem, a zároveň jsou pro mě i terapeutickou chvilkou, příjemným sdílením, místem, kde se mi dostane pochopení. Zuzka dobře zná problematiku autismu, mnoho problémového chování si doma sama odžila a ví, jak to řešit z vlastní zkušenosti. A pokud ne, má veliký teoretický přehled a dokáže poradit i na základě zkušeností dalších klientů. Z konzultace navíc zasílá písemné shrnutí toho, co jsme řešili, s navrhovaným řešením, takže se můžu soustředit přímo na rozhovor a nemusím si dělat žádné poznámky. Zatím se mi nikdy nestalo, že by mi s mým dotazem nedokázala poradit. Kromě toho, že mi vždycky pomůže a poradí s tím, co zrovna řešíme a s čím si mnohdy dlouho lámu hlavu, těším se na naše rozhovory i z druhého důvodu, jsou totiž takovým balzámem na duši. Jde o příjemné rozhovory, při kterých se cítím chápána, někdo mi pomůže, poradí a dodá mi psychickou oporu. Zuzku a její konzultace můžu z celého srdce doporučit, je to taková moje srdcovka!
LUCIE HOLEČKOVÁ
Konzultace s paní Dvořáčkovou mi v mnohém otevřely oči. Dostala jsem konkrétní doporučení, která naší situaci moc pomohla. Hodí se mi také zápis z konzultace, který přijde vždy obratem. Mohu se tak i později vrátit k důležitým poznámkám. Paní Dvořáčková je člověk na pravém místě, který má pro nás rodiče ten správný cit.
EVA
máma chlapce s PAS
Se Zuzkou a Kubou a jejich příběhem jsem se potkala v době, kdy jsme jako rodiče čerstvě vstřebávali diagnózu dětský autismus u našeho jediného syna. Ihned mě oslovilo, jaké služby Zuzka nabízí ostatním rodičům, kteří se ocitnou v situaci, na kterou nebyli a ani nemohli být připraveni. Nejen Zuzčin kurz, ale také Zuzčiny konzultace mi často byly oporou ve chvíli, kdy jsem se cítila bezradná. Zuzka nejen skvěle rozumí problematice PAS, a proto jsou její poznatky, informace i pečlivě zpracovaný výstup po konzultaci tolik cenné, ale má také velké srdce, které neváhá ukázat těm, kteří se ocitli na rozbouřeném moři v křehké modré lodi jménem Autismus.
MICHAELA R.
Komunikace a spolupráce byla se Zuzkou skvělá! Konzultace utekla jako voda,dostala jsem spoustu úžasných a hodnotných informací! Jako velké plus počítám výstup z konzultace,který mi přišel hned druhý den a s tím i doporučení na spoustu odkazů na internetové stránky. Zuzka je moc milá,na vše mi dokázala odpovědet a pomoci mi s každym problémem. A v neposlední řadě dokáže člověka namotivovat, tzv." nakopnout"😊 Placená online konzultace byla určitě jedna z nejlepších investic! Řekla bych,za málo peněz hodně muziky 😁 Moc za vše děkuji a děkuji,že máme možnost se na Vás obrátit!
LENKA
Díky za tuhle možnost! Zuzka mi věnovala hodinku konzultace a nasměrovala mě. Předtím jsme si nevěděli rady, jen tušení, že syn může být na spektru. Zkoušeli jsme různé psychology, ale nikdo nám vlastně nepomohl (nevěděli jsme ještě, že se máme obracet na odborníky, kteří se věnují autismu). To byly závěry jako "váš syn je nevyzrálý, váš syn je rozmazlený, jste nedůslední, dejte ho do skauta,..." apod. Zuzka nám dala konkrétní tipy, kam se obrátit, jak postupovat, co by mohlo Míšovi ulehčit jeho stavy, prostě takový návod. Dostali jsme doporučení na literaturu, kontakty na SPC centra, .... Takže ještě jednou díky, Zuzko, nasměrovala jste nás a ukázala cestu!
PETRA
maminka chlapce s Aspergerovým syndromem