Možnost vstoupit do kurzu je PRÁVĚ OTEVŘENA! Přihlásit se můžete právě teď až do pátku 21. 10. 2022 do 20:00. Nemáte-li nad čím váhat, stačí kliknout na tlačítko. Pro přesné informace o obsahu kurzu a jeho bonusech rolujte po této stránce dolů a vše se dozvíte.

ZAČÁTEK KURZU 24. 10. 2022
KONEC KURZU 18. 11. 2022
PODPORA A KONZULTACE VE SKUPINĚ NA FB: 24. 10. – 16. 12. 2022

Kolik to bude stát?

Cena online kurzu VYCHOVÁVÁME DĚTI S AUTISMEM I.

3 490 Kč / 145 €
  • Za tuto cenu lze jinde třeba objednat dvě nebo tři terapeutická sezení. Já vám nabízím ucelený čtyřtýdenní program, který vám nejenže dodá potřebné znalosti, ale také vám pomůže spolehnout se na sebe, naučit se hledat řešení samostatně a být svému dítěti tím nejlepším terapeutem.
  1. Videa, texty či doplňující dokumenty v PDF.
  2. Mou intenzivní podporu v komentářích i případně vašich vlastních příspěvcích a dotazech.
  3. Pravidelná setkání přes Zoom a možnost zhlédnout záznamy zpětně.
  4. Osnovu a checklist na každý týden pro lepší orientaci v kurzu.
  5. Po skončení kurzu ještě dalších třicet dnů mé podpory a konzultací ve skupině – tak, ať máte prostor vše zpracovat a nechat doznít ve svém tempu.
  6. Několik dalších příjemných bonusů – pojďme se na ně společně podívat!

Bezplatné bonusy ke kurzu

Zuzana Dvořáčková – poznáváme autismus

eBook JAK NA VIZUALIZACI A KOMUNIKACI U DĚTÍ S AUTISMEM

Pomůže vám jít do hloubky v jednom z probíraných témat a vy tak získáte praktického průvodce, který nabízí celou řadu praktických příkladů pro nejrůznější situace.
K eBooku navíc náleží také Komunikační pas, Tahák do začátků a jedno inspirativní video! Více o eBooku se můžete dočíst tady.

ÚVODNÍ BALÍČEK STRUKTUROVANÝCH ÚKOLŮ

Strukturované učení je pro děti s autismem velmi vhodnou metodou k rozvíjení nejrůznějších dovedností a znalostí. Abych vám vyšla vstříc a vy jste měli do začátků trošku méně práce, spojila jsem se s Evou Hufovou z profilu Porozumím autismu a společně jsme daly dohromady startovací balíček úkolků, které můžete s vašimi dětmi začít používat.

CELKEM ŠEST UKÁZEK Z KNIH VĚNOVANÝCH AUTISMU  A VÝCHOVĚ

V kurzu získanete dlouhý seznam doporučených materiálů o autismu, ať už odborných nebo beletristických včetně těch, co napsali sami lidé s autismem.

V rámci tohoto bonusu vás přizvu k šesti různým úryvkům z vybraných knih, aby vhodně doplnili témata v kurzu probíraná a třeba vás navnadili k dalšímu čtení!

video O NÁCVIKU NA WC

Toto je jedním z nejpalčivějších témat v raném věku a zaslouží si řádnou pozornost! Proto se mu budeme věnovat v bonusovém videu.

video O OBTÍŽÍCH S JÍDLEM

Máte doma vybíravého strávníka? Nebudete jediní! Proto se v bonusovém videu budeme věnovat i tomuto tématu.Tipy do praxe nebudou chybět.

online setkání: PŘÍSPĚVEK NA PÉČI

Speciální online setkání se zkušenou sociální pracovnicí Zuzkou Růžičkovou. Probereme vše, co se procesu PNP týče a zodpovíme vaše dotazy!

Každý jsme jiný a máme různá očekávání. Pokud se stane, že vám kurz nebude z nějakých důvodů vyhovovat, jsem připravena vrátit vám vaše peníze zpět v plné výši. Tato možnost platí do 10 dnů od zahájení kurzu.

Jak dlouho budete ještě moci vstoupit?

Dnů
Hodin
Minut