Možnost vstoupit do kurzu je PRÁVĚ OTEVŘENA! Přihlásit se můžete právě teď až do pátku 14. 4. 2023 do 18:00. Nemáte-li nad čím váhat, stačí kliknout na tlačítko. Pro přesné informace o obsahu kurzu a jeho bonusech rolujte po této stránce dolů a vše se dozvíte.

ZAČÁTEK KURZU 17. 4. 2023
KONEC KURZU 12. 5. 2023
PODPORA A KONZULTACE VE SKUPINĚ NA FB: 17. 4. – 9. 6. 2023

Budete mezi prvními?

Pro všechny, kteří kurz objednají v průběhu prvních tří dnů, tedy do 7. 4. 2023 do půlnoci, přijde hned po zahájení kurzu domů milý dárek do dětského pokoje.

 

Autorkou tohoto pytle na hračky je Katka Pukowiec, maminka malého chlapce na spektru, která pod značkou Tvoříme s láskou nabízí i další milé doplňky do pokojíčků. Díky jednoduchému designu může zapadnout do každé domácnosti. Z propojení myšlenky na dárek pro vás a podpory Katčiny poctivé práce mám velkou radost!

 

Kolik to bude stát?

Cena online kurzu VYCHOVÁVÁME DĚTI S AUTISMEM I.

3 490 Kč / 155 €
  • Za tuto cenu lze jinde třeba objednat dvě nebo tři terapeutická sezení. Já vám nabízím ucelený čtyřtýdenní program, který vám nejenže dodá potřebné znalosti, ale také vám pomůže spolehnout se na sebe, naučit se hledat řešení samostatně a být svému dítěti tím nejlepším terapeutem.
Cenu za kurz lze uhradit převodem z účtu. Po uhrazení, tedy připsání částky na můj účet, obdržíte objednaný produkt zpravidla neprodleně, nejdéle však do dvou pracovních dnů.
  1. Videa, texty či doplňující dokumenty v PDF.
  2. Mou intenzivní podporu v komentářích i případně vašich vlastních příspěvcích a dotazech.
  3. Pravidelná setkání přes Zoom a možnost zhlédnout záznamy zpětně.
  4. Osnovu a checklist na každý týden pro lepší orientaci v kurzu.
  5. Po skončení kurzu ještě dalších třicet dnů mé podpory a konzultací ve skupině – tak, ať máte prostor vše zpracovat a nechat doznít ve svém tempu.
  6. Několik dalších příjemných bonusů – pojďme se na ně společně podívat!

Bezplatné bonusy ke kurzu

Zuzana Dvořáčková – poznáváme autismus

eBook JAK NA VIZUALIZACI A KOMUNIKACI U DĚTÍ S AUTISMEM

Pomůže vám jít do hloubky v jednom z probíraných témat a vy tak získáte praktického průvodce, který nabízí celou řadu praktických příkladů pro nejrůznější situace.
K eBooku navíc náleží také Komunikační pas, Tahák do začátků a jedno inspirativní video! Více o eBooku se můžete dočíst tady.

ÚVODNÍ BALÍČEK STRUKTUROVANÝCH ÚKOLŮ

Strukturované učení je pro děti s autismem velmi vhodnou metodou k rozvíjení nejrůznějších dovedností a znalostí. Abych vám vyšla vstříc a vy jste měli do začátků trošku méně práce, spojila jsem se s Evou Hufovou z profilu Porozumím autismu a společně jsme daly dohromady startovací balíček úkolků, které můžete s vašimi dětmi začít používat.

CELKEM ŠEST UKÁZEK Z KNIH VĚNOVANÝCH AUTISMU  A VÝCHOVĚ

V kurzu získanete dlouhý seznam doporučených materiálů o autismu, ať už odborných nebo beletristických včetně těch, co napsali sami lidé s autismem.

V rámci tohoto bonusu vás přizvu k šesti různým úryvkům z vybraných knih, aby vhodně doplnili témata v kurzu probíraná a třeba vás navnadili k dalšímu čtení!

video O NÁCVIKU NA WC

Toto je jedním z nejpalčivějších témat v raném věku a zaslouží si řádnou pozornost! Proto se mu budeme věnovat v bonusovém videu.

video O OBTÍŽÍCH S JÍDLEM

Máte doma vybíravého strávníka? Nebudete jediní! Proto se v bonusovém videu budeme věnovat i tomuto tématu.Tipy do praxe nebudou chybět.

online setkání: PŘÍSPĚVEK NA PÉČI

Speciální online setkání se zkušenou sociální pracovnicí Zuzkou Růžičkovou. Probereme vše, co se procesu PNP týče a zodpovíme vaše dotazy!

Jak dlouho budete ještě moci vstoupit?

Dnů
Hodin
Minut