Poznáváme
autismus

Zuzana Dovřáčková

Už řadu let se věnuji vědomé výchově syna s autismem a dnes své zkušenosti a poznání sdílím s rodiči, kteří se na stejnou cestu teprve vydávají.
Pomáhám jim, aby byla snazší a jejich dítě šťastnější.

Pro rodiče

Chci se začít orientovat v problematice

Máte malé dítě s autismem a snažíte se zorientovat v problematice? Vše je pro vás nové a vy tápete a snažíte se čerstvou diagnózu nějak pochopit? V tomto e-booku najdete konkrétní rady, jak komunikovat s vaším dítětem a docílit vzájemné pohody.

Hledám ověřené lékaře a terapeuty

Je vaše dítě jen obtížně vyšetřitelné a vy se u lékařů pravidelně trápíte?  Tohle dobře znám. Proto jsem pro vás vytvořila na základě zkušenosti databázi lékařů a terapeutů, kteří mají neobvyklou trpělivost a klid při kontaktu s dítětem.

Hledám vhodnou školku pro své dítě s PAS

Vybíráte předškolní zařízení pro svého syna či dceru s autismem? Je to těžká volba a vy netušíte, podle čeho se rozhodovat? Na vaše otázky vám odpoví tento e-book. Dozvíte se, co je výhodou u speciální školky a co naopak u školky běžné. 

Chci jít do praxe a začít tvořit vhodné pomůcky

O vizualizaci už jste možná v souvislosti s dětmi s autismem slyšeli. Chcete to zkusit, ale malinko v tom tápete? Nevadí!
Budu být vaším průvodcem.

Chci komplexního průvodce do začátků

Provedu vás světem autismu našich dětí tak, ať mu porozumíte. Pomůžu vám udělat první kroky a využít postupy léty ověřené formou on-line kurzu.

Chci se připravit na vstup dítěte do školy

Máte dítě s autismem, které nastupuje do první třídy? Nebo jste pedagog či asistent pedagoga a očekáváte příchod nového žáčka s PAS?

Hledám individuální péči / Potřebuju se poradit

Individuální konzultace jsou tu pro všechny, kteří potřebují probrat více témat, poradit se o tom, co je trápí a najít vhodná řešení.

Probrat můžeme např.

praktické obtíže dětí v sebeobsluze, vytváření vizuálních pomůcek či pracovních listů, vztahy s okolím i s rodinou, afekty dětí
…a cokoliv dalšího, co vás trápí.

Pro školy

Chci se připravit na příchod dítěte s PAS

Přednášky zaměřené na oblast inkluze a další z časté témata problematiky autismu dle vašich potřeb. Můžete si vybrat ze záznamů přednášek nebo pro se domluvíme na „živou“ přednášku.

Chci začít s přípravou vhodných pomůcek

O vizualizaci už jste možná v souvislosti s dětmi s autismem slyšeli. Chcete to zkusit, ale malinko v tom tápete? Nevadí!
Budu být vaším průvodcem a naučím vás ji efektivně využívat.

Chci do problematiky autismu proniknout hlouběji

Komplexní on-line kurz pro pedagogy, asistenty pedagoga, který jde do hloubky a pomůže vám lépe zvládat praxi s dětmi s PAS. Kurz připravuji a bude dostupný v dubnu 2022.

Hledám individuální podporu do své pedagogické praxe

Jste budoucí pedagog nebo asistent pedagoga a hledáte podporu pro vaši závěrečnou práci?
Máte mezi dětmi žáčka s autismem a chcete se individuálně poradit o tom, co vás pálí?
Uvítáte tipy a rady ohledně vytváření pracovních listů a materiálů?

Využijte možnost konzultací. Setkat se můžeme online nebo osobně (v Novém Jičíně a okolí).

Začtěte se do blogu

Co říkají o mé práci?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Designer
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Designer

Chceš vědět novinky z mého světa?